Czwarta kolejka ligowa- sezon 2022

W pierwszym spotkaniu Manhattan walczył jak równy z równym z Tornado z tą różnicą że bramki w tym meczu strzelali tylko ci drudzy. Piłkarzom Manhattan nie można odmówić ambicji, walki i czasami nawet agresji, muszą natomiast poprawić skuteczność. W tym meczu akcji bramkowych mieli porównywalną ilość jak ich przeciwnicy. Tornado jednak było o niebo bardziej skuteczne i może sobie dopisać 3 punkty do ligowej tabeli

Jeśli na mecz z Sokolnikami przyjeżdżasz bez zmian i bramkarza to ciężko o dobry wynik. Team Września w takim składzie kadrowym przystąpił do tego meczu i skończyło się druzgocącą klęską. Dla Sokolniki była to treningowa gierka, w której mogli się zabawić i poprawić swój bilans bramkowy.

Mecz TW z Budziłowem był całkiem ciekawą przeprawą dla obu zespołów. Optyczna przewaga na początku spotkania była po stronie Kołaczkowa. Ale Budziłowo trzymało rękę na pulsie i starało się odgryzać. I raz odgryzło się tak skutecznie, że ustawiło sobie tym mecz. Po stracie bramki TW goniło wynik- ale dogonić do końca pierwszej połowy już nie mogło. Inna sprawa, że Kołaczkowo miało klarownych sytuacji jak na lekarstwo. Ogólnie ten mecz a już zwłaszcza pierwsza połowa w sytuacje bramkowe nie był szczególnie bogaty. Druga część spotkania to nieustanna pogoń TW za jakimś trafieniem…ale trafiali rywale. Mądra i oszczędna gra Budziłowa pozwalała na groźne kontry. Bramki padały jednak z dość niefortunnych sytuacjach…ale Budziłowo potrafiło je wykorzystać: po piłce odbitej od poprzeczki czy przy strzale z dystansu. Tak czy inaczej Budziłowo zasłużenie i pewnie prowadziło…do tego potrafiło kontrolować poczynania rywala na własnej połowie. Mimo trzech bramek straty TW agresywnie atakowało…i przyniosło to efekt w postaci odrobienia dwóch goli. W ostatniej akcji meczy Kołaczkowo miało rzut wolny w okolicy pola karnego…nic jednak z tego nie wyszło i Budziłowo zasłużenie wywiozło trzy punkty.

Gospodarze Wynik Goście
Manhattan Team