XVI kolejka ligowa- 15.02.2015

Za nami przedostania kolejka ligowa. Po wynikach- mniej lub bardziej zaskakujących, widać wyraźnie iż emocji nie brakowało.

Era-Plast Zieliniec Oldboys 3-3

Świeżo zdobyte szlachectwo zobowiązuje. Oldboy- nowy mistrz, w nieco „osłabionym” składzie- bez dwóch bramkostrzelnych filarów T. Majchrzaka i Lisa, zremisował z ustępującym mistrzem. Era- mimo iż liczebnie wręcz masakrowała przeciwnika- to jednak nie dała rady przełożyć tego na wynik.

K&L Gałęzewice FC Sokolniki 5-6

Emocjonująco musiało być również w „parafialnym derby”. Sokolniki- mocno ograniczone kadrowo kontra słabe w tym sezonie Gałązki...ale jednak wynik nie odzwierciedla ani ogromnej różnicy w tabeli między zespołami, ani nielicznych zmian na ławkach rezerwowych...

Era-Plast Zieliniec For link Kołaczkowo 5-9

Porażka, na którą Era mogła sobie pozwolić- bo w zanadrzu miała jeszcze dopisany walkower z Bieganowem. Porażka, która kończy ten mocno rozczarowujący dla nich sezon. Dla Kołaczkowa- po pierwsze to prestiżowe zwycięstwo, po drugie wynik na otarcie łez...podium było blisko jak nigdy- brakło konsekwencji w kilku poprzednich meczach.