REGULAMIN turnieju piłki nożnej o puchar Boryny...

REGULAMIN  turnieju piłki nożnej o puchar Boryny...

Głównym Organizatorem turnieju piłkarskiego jest Rada Gminna Zrzeszenia LZS

§ 2.
UCZESTNICTWO

1. Turniej odbędzie się na hali sportowej w Kołaczkowie w dniu 10.04.2016r.
    początek rozgrywek o godz. 08:00.

2. Zespoły grają w składach pięcioosobowych, czterech graczy w polu i bramkarz (skład drużyny 10 osób - dotyczy całego turnieju).

3. Zawodnicy grają w obuwiu piłkarskim - obowiązującym na hali.

§ 3.
PRZEPISY GRY

Czas gry: 2 x 10 minut.

Zmiany hokejowe. Podczas zmiany zawodnik może wejść na boisko dopiero wtedy, kiedy kolega z jego zespołu opuści parkiet.

O kolejności miejsc w tabeli eliminacyjnej decyduje:

- liczba zdobytych punktów we wszystkich spotkaniach,

- bezpośrednie spotkanie między drużynami,

- korzystniejsza różnica między zdobytymi i straconymi bramkami,

- większa ilość zdobytych bramek.

W rozgrywkach obowiązują kary indywidualne w postaci czasowego opuszczenia boiska od 2 do 4 minut, oraz wykluczenie (czerwona kartka). Ocena rodzaju przewinienia zależna jest tylko i wyłącznie od decyzji sędziego prowadzącego zawody. Zawodnik po otrzymaniu kary wykluczenia (czerwona kartka) automatycznie nie może brać udziału w najbliższym spotkaniu swojej drużyny. Zawodnika, który opuścił boisko po otrzymaniu czerwonej kartki, uzupełnia następny zawodnik po 5 minutach lub po stracie bramki.

W trakcie meczu będą liczone faule. Po 4 przewinieniach będzie wykonywany rzut karny przedłużony (9 m) oraz za każdy następny. Faule z pierwszej połowy meczu nie przechodzą na drugą połowę. Liczenie fauli uzależnione jest od strony technicznej.

Jeżeli jedna z drużyn nie stawi się na parkiecie gotowa do gry to po 5 min. sędzia odgwizduje walkower (3-0).

Pozostałe zasady zgodnie z przepisami PZPN.

§4.
SYSTEM ROZGRYWEK

1. Dniu rozgrywek 10.04.2016 r. (niedziela) drużyny wylosowane w I grupie, zagrają o godz. 08:00, natomiast drużyny wylosowane w II grupie o godz.11:30. Rozgrywki w grupach zostaną przeprowadzone systemem „każdy z każdym”. Z grup do dalszych rozgrywek przejdą po dwa zespoły. Finał zostanie rozegrany w niedzielę 10.04.2016r. około godz. 14:50.

5. miejsce

3. Przyjmując kolejność miejsc w I i II grupie, rozgrywki finałowe zostaną przeprowadzone w następujący

sposób: I drużyna z pierwszej grupy zagra z II drużyną z drugiej grupy, a I drużyna z drugiej grupy zagra z

II drużyną z pierwszej grupy ,przegrani grają o III miejsce, a zwycięskie drużyny grają o I miejsce