Puchar Przew. Rady Gminy

REGULAMIN

turnieju piłki nożnej o puchar Przew. Rady Gminy, ustalony na spotkaniu w dniu 13.04.2018r. w Kołaczkowie

W turnieju uczestniczą drużyny 11 osobowe / skład drużyny bez ograniczeń ilościowych, w tym 4 osoby mogą

być spoza terenu gminy (dotyczy całego turnieju). W jednym meczu można dokonać zmian 4+1. Zawodnicy

uczestniczący w turnieju posiadają obuwie w postaci trampkokorków. Czas meczy ustalono 2 x 25 min.

boisko

w Bieganowie przerwa 5 min. przerwa między meczami 10 min. Walkower występuje, gdy drużyna przeciwna nie

stawi się w 15 min. Zawodnicy grający w danej drużynie nie mogą grać w innej.

Drużyny biorące udział w turnieju uczestniczą na własną odpowiedzialność. Kierownictwo turnieju nie ponosi żadnej

odpowiedzialności za ewentualne szkody (wypadki). O kolejności miejsc w tabeli eliminacyjnej decyduje kolejno:

• liczba zdobytych punktów,

• bezpośrednie spotkanie między drużynami ,

• korzystniejsza różnica miedzy zdobytymi i straconymi bramkami,

• większa ilość zdobytych bramek.

Turniej zostanie przeprowadzone systemem „każdy z każdym”