Puchar jesienny - informacja o zapisach.

Turniej o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Kołaczkowo

Termin i miejsce : Kołaczkowo 9.10.2022

Poniżej przedstawiamy zasady ogólne – mogą ulec zmianom (np. długość spotkania) po zakończeniu zapisów.

Godzina rozpoczęcia turnieju oraz układ i liczebność grup zostanie ustalona po zakończeniu zapisów.

Zasady ogólne: Zapisy do 5 października 2022. ( tel 509 243 577)

W turnieju biorą zespoły 6-cio osobowe. Obowiązują przepisy gry w piłkę nożną oraz Regulamin na Sezon Letni 2022 rozgrywek piłkarskich Gminy Kołaczkowo.

Zawodnicy biorący udział w grze dysponują odpowiednim sprzętem- nie wolno grać w obuwiu wyposażonym w metalowe lub plastikowe wkręty.

Czas gry zostaje ustalony na 20 minut połowa.

Rozpiska spotkań- godziny podane są orientacyjnie.

Miejsce rozegrania spotkań – boisko Orlik w Kołaczkowie

O kolejności decyduje:

- suma zdobytych punktów (3- zwycięstwo, 1 remis, 0- porażka)

- bezpośrednie spotkanie pomiędzy zainteresowanymi zespołami,

- liczba strzelonych bramek w całym turnieju,

- stosunek bramek strzelonych do straconych,

- rzuty karne.

Walkower przyznaje się po niestawieniu się zespołu 10 minut od momentu rozpoczęcia spotkania przez sędziego zawodów lub po tym jeśli na boisku pojawi się mniej niż 4 zawodników.

W skład zespołów może wchodzić 15 osób – listę zawodników kapitanowie zespołów przekazują organizatorowi przed pierwszym meczem.

Wpisowe od zespołu 100 zł - w całościprzeznaczane na nagrody.

Gra zawodnika spoza listy skutkuje walkowerem.

Drużyny i zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie – Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kontuzje odniesione podczas gry.

Nagrody stanowić będą puchary i sprzęt sportowy oraz bony zakupowe ufundowane prze Gminę Kołaczkowo.