Kartki- zawieszenia - kary / Oświadczenie Organizatorów.

W wyniku analizy sytuacji z drugiej kolejki Ligi Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gmin Pyzdry Kołaczkowo w meczu pomiędzy zespołami Budziłowo - Tornado Raptors organizator podjął decyzję ukaraniu zawodników Łukasza Sieczkarka (Budziłowo) i Dominika Grzelewskiego (Tornado Raptors Kołaczkowo) karą zawieszenia w dwóch kolejnych spotkaniach.

Dopuścili się oni wysoce niesportowego zachowania. Decyzję o nałożeniu kary i jej wysokości podjęli organizatorzy na wniosek sędziego, prowadzącego zawody. Decyzja o nałożeniu kary jest ostateczna i nie podlega odwołaniu.

Kartki po 2 kolejkach ligowych*:

imię i nazwisko drużyna kolejka 1 kolejka 2 kolejka 3 kolejka 4
Damian Szwat Sokolniki ż (o )
Maciej Grajek Sokolniki ż
Dominiki Grzelewski Tornado Raptors Kołaczkowo ż ( o ) 1xż 1xcz zawieszony zawieszony
Patryk Cierzniak AutoCentrum Września cz zawieszony
Łukasz Sieczkarek Budziłowo 2xż zawieszony zawieszony
Nikodem Moch MKS Warta Pyzdry ż
Marcin Spychalski Nieuchwytni Września ż
( o ) - kartka opłacona

* Kumulacja napomnień w lidze
Napomnienia(żółte kartki) udzielone zawodnikowi w kilku kolejnych zawodach ligowych sumują się po 4,7,9,11,13, i każdej następnej tego samego zawodnika musi on ponieś karę w postaci odsunięcia od kolejnego meczu.

Za każdą otrzymaną żółtą kartkę zawodnik winien uiścić u organizatorów opłatę w wysokości 5 zł, przed kolejnym meczem swojego zespołu (w zależności od wybranego sposobu rozliczenia przed rozgrywkami).
Za każdą czerwoną kartkę zawodnik wnosi u organizatorów 10 zł kary.